ROOSENDAAL - Komende zondag gaat RBC zijn opwachting maken in de Derde Divisie, de enige competitie waarin de oranjehemden nog nooit uitkwamen. De primaire doelstelling is handhaving. RBC begint met een thuiswedstrijd tegen SV Meerssen.
Meerssen komt al twee seizoenen uit in de Derde Divisie. Vorig seizoen wonnen de Zuid-Limburgers de tweede periode, maar misten promotie naar de Tweede Divisie. Harkemase Boys was in de eerste ronde van de nacompetitie te sterk. Meerssen begon de voorbereiding op dit seizoen verrassend met een 1-0 zege op MVV. Zondag verloren de geel-zwarten met 0-2 van vierdedivisionist EVV Echt.
Ook RBC verloor zijn laatste oefenwedstrijd van een vierdedivisionist. FC 's-Gravenzande was zaterdag met 3-2 te sterk. De mannen van trainer-coach Mark Klippel hadden tijdens de voorbereiding nog niet verloren, dus dat was even wennen. Die nederlaag zullen de oranjehemden zondag zeker recht willen zetten. Daarnaast is het sowieso van belang om te trachten de eerste punten binnen te halen en het seizoen goed te beginnen.
De wedstrijd staat zondag onder arbitrale leiding van scheidsrechter Luca Cantineau uit Voorburg en de assistent scheidsrechters André van Vliet en Jasper Langerak.
De poorten van het Atik Stadion gaan open om 13:00 uur. De prijs van een wedstrijdticket bedraagt € 8,50, voor jeugd t/m 17 jaar en 65+ (op vertoon van ID) € 4,50. Daarmee heb je toegang tot de Zuid- en Oost tribune en de vakken BCE en BCF op de hoofdtribune. De tickets zijn vooraf ook online te bestellen in onze ticketshop. RBC SeizoenClubCard houders hebben uiteraard gratis toegang. Je kunt ook tickets kopen voor de vakken BCA t/m BCD op de hoofdtribune. Deze kosten € 18,50, maar zijn alleen vooraf online te bestellen in de ticketshop. Parkeren op het stadionparkeerterrein is gratis.