Deze site maakt gebruik van cookies. Klik op ja om cookies te accepteren of op nee om cookies niet te accepteren. U krijgt deze melding daarna niet meer. » lees meer informatie over cookies

  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.

RBC JO9-1

 


Teamfoto

Achterste rij v.l.n.r.: Melissa van Nijnatten (trainer), Elijah Ikpia, Nathan van Miert en Frank Claassens (assistent trainer/teammanager). Voorste rij v.l.n.r.: Tijs Limbeek, Sami el Harchaoui (gestopt), Owin Kerstens, Finn Claassens en Colin de Bruyn. Op de foto ontbreken Joell Kierindoongo en spelleider Joeri van Miert  (Foto: Bram Visser).

 

Spelers en hun Talenten-Adoptieplan sponsoren

Colin de Bruyn

Las Montage Holland B.V.

Opa en Oma van der Smissen

Opa en Oma de Bruyn

Jama Project Services B.V.

M. van den Broek Metselwerken

Finn Claassens

Opa en Oma van Haperen

Salon Ellis

Elijah Ikpea

Owin Kerstens

John de Bont Timmer- en Afbouwbedrijf

       
       

 

 

Joell Kierindoongo

 

 

Tijs Limbeek

Zorgboerderij De Bremberg

Nichtje Nomi

Nathan van Miert

Opa en Oma van Miert

 

 

Training

maandag, dinsdag en donderdag 18.00 uur

Aanvang thuiswedstrijden

09.00 uur

Klasse

Hoofdklasse 01

Wedstrijden competitie

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
23-09-2017 11:30 Bavel JO9-1 - RBC JO9-1 3-6  
30-09-2017 11:00 RBC JO9-1 - Beek Voorruit JO9-1 15-2  
07-10-2017 08:30 Groen Wit JO9-1 - RBC JO9-1 5-4  
14-10-2017 09:00 RBC JO9-1 - Dongen JO9-1 9-6  
28-10-2017 11:00 Unitas '30 JO9-1 - RBC JO9-1 1-13  
04-11-2017 09:00 RBC JO9-1 - JEKA JO9-1G 6-4  
11-11-2017 09:00 Madese Boys JO9-1 - RBC JO9-1 2-9  
18-11-2017 09:00 RBC JO9-1 - Baronie JO9-1 10-2  
25-11-2017 11:15 Kozakken Boys JO9-1 - RBC JO9-1 2-7  
02-12-2017 08:30 Boeimeer JO9-1 - RBC JO9-1 5-7  
09-12-2017 09:00 RBC JO9-1 - TSC JO9-1 7-0  
10-03-2018 09:00 RBC JO9-1 - TSC JO9-1 8-3  
24-03-2018 10:30 JEKA JO9-1G - RBC JO9-1 5-5  
07-04-2018 09:00 RBC JO9-1 - Groen Wit JO9-1 5-5  
12-04-2018 18:45 Bavel JO9-1 - RBC JO9-1 4-10  
21-04-2018 09:00 RBC JO9-1 - Unitas '30 JO9-1 10-4  
28-04-2018 09:00 RBC JO9-1 - SC 't Zand JO9-1G 4-3  
12-05-2018 11:30 Baronie JO9-1 - RBC JO9-1 3-14  
16-05-2018 18:45 Gilze JO9-1 - RBC JO9-1 2-1  
19-05-2018 09:00 VOAB JO9-1 - RBC JO9-1 2-2  
26-05-2018 09:00 RBC JO9-1 - SC 't Zand JO9-2 14-0  
31-05-2018 18:30 Dongen JO9-1 - RBC JO9-1 3-10  

Wedstrijden beker

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
02-09-2017 09:45 RBC JO9-1 - Roosendaal JO9-1 8-1  
09-09-2017 09:00 SC Gastel JO9-1 - RBC JO9-1 10-6  
16-09-2017 09:00 RBC JO9-1 - Kogelvangers JO9-1 10-3  

Wedstrijden vriendschappelijk

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
22-10-2017 12:45 RBC JO9-1 - BSC JO9-1 5-2  
24-10-2017 18:30 RBC JO9-1 - KFC Horendonk U9 30-0  
03-12-2017 11:30 RBC JO9-1 - J&D Voetbalschool O9 11-0  
17-12-2017 11:30 Aleco JO9-1 - RBC JO9-1 1-13  
03-02-2018 09:00 RBC JO9-1 - Spartaan '20 JO9-3 9-4  
17-02-2018 09:00 RBC JO9-1 - Groote Lindt JO9-1 14-2  
15-04-2018 12:45 RBC JO9-1 - MOC '17 JO9-1 7-2  

Wedstrijden toernooi

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
27-12-2017 08:30 Royal Antwerp FC U9 - RBC JO9-1 4-0  
27-12-2017 10:30 Eendracht Aalst U9 - RBC JO9-1 1-0  
27-12-2017 11:50 Lommel SK U9 - RBC JO9-1 0-2  
27-12-2017 12:50 KFC Turnhout U9 - RBC JO9-1 0-2  
30-04-2018 15:40 RBC JO9-1 - VVIJ JO9-1  
30-04-2018 14:00 RBC JO9-1 - Spijkenisse JO9-1  
30-04-2018 14:50 RBC JO9-1 - VOC JO9-1