Deze site maakt gebruik van cookies. Klik op ja om cookies te accepteren of op nee om cookies niet te accepteren. U krijgt deze melding daarna niet meer. » lees meer informatie over cookies

  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.

RBC JO10-1

 


Teamfoto

Achterste rij v.l.n.r.: Binoy Bluys (trainer), Ardie Huijbregts (assistent trainer/teammanager) en Willy Heeren (assistent trainer/teammanager). Middelste rij v.l.n.r.: Jasim Yachou, Jort Nelis, Thomas Willemse (gestopt), Levi Huijbregts en Jens Bielok. Voorste rij v.l.n.r.: Remco Heeren, Nigel Verheugt, Tycho Scherbeijn, Bickel van Loon en Daan Huijbregts. Op de foto ontbreekt Alekos Bostantzis (Foto: Bram Visser).

 

Spelers en hun Talenten-Adoptieplan sponsoren

 

Jens Bielok

LeanBouw B.V.

Sport & Slankstudio

Alekos Bostantzis

Remco Heeren

WEA Accountants & Adviseurs

Oma en Opa Jonckheere

Daan Huijbregts

Henk en Rian Huijbregts

Denise Huijbregts

       
       
Levi Huijbrechts

Huijbrechts Totaal Wonen

Bickel van Loon

BVR Groep

Jort Nelis

Oma en Opa Nelis

Karin van Espen Personal Touch Travel

De Bruijn Financiële Diensten B.V.

Tycho Scherbeijn

 

 

Jort Nelis

Oma en Opa Nelis

Karin van Espen Personal Touch Travel

De Bruijn Financiële Diensten B.V.

 

       
       
 

Nigel Verheugt

Spa Lounge

InStyle

Thomas Willemse

BDO Accountants & Belastingadviseurs

Matthijs Willemse

Werk en Vakmanschap

Jassim Yachou  

 

Training

maandag, dinsdag en donderdag 18.00 uur

Aanvang thuiswedstrijden

09.00 uur

Klasse

Hoofdklasse 01

Wedstrijden competitie

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
23-09-2017 10:00 RBC JO10-1 - RKsv RCD JO10-1 5-1  
30-09-2017 08:30 Oranje Wit JO10-1 - RBC JO10-1 1-9  
07-10-2017 09:00 RBC JO10-1 - Drechtstreek JO10-1 2-1  
14-10-2017 11:15 Bavel JO10-1 - RBC JO10-1 1-6  
28-10-2017 09:00 RBC JO10-1 - DSE JO10-1 14-0  
04-11-2017 09:45 ASWH JO10-1 - RBC JO10-1 2-0  
11-11-2017 09:00 RBC JO10-1 - Baronie JO10-1 3-2  
18-11-2017 09:30 Unitas'30 JO10-1 - RBC JO10-1 0-1  
02-12-2017 09:30 RBC JO10-1 - TSC JO10-1 2-0  
09-12-2017 08:30 JEKA JO10-1 - RBC JO10-1 3-4  
10-03-2018 09:00 RBC JO10-1 - Alblasserdam JO10-1 4-1  
24-03-2018 09:45 Unitas '30 JO10-1 - RBC JO10-1 5-1  
07-04-2018 09:00 RBC JO10-1 - TSC JO10-1 6-0  
11-04-2018 18:30 Baronie JO10-1 - RBC JO10-1 1-1  
14-04-2018 09:45 JEKA JO10-1 - RBC JO10-1 9-1  
18-04-2018 18:30 RBC JO10-1 - UVV '40 JO10-1 3-1  
21-04-2018 09:00 RBC JO10-1 - BSC JO10-1  
12-05-2018 09:45 Drechtstreek JO10-1 - RBC JO10-1  
19-05-2018 08:45 IFC JO10-1 - RBC JO10-1  
26-05-2018 09:00 RBC JO10-1 - RBC JO10-2  
02-06-2018 09:15 SSW JO10-1 - RBC JO10-1  

Wedstrijden beker

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
09-09-2017 11:00 BSC JO10-1 - RBC JO10-1 2-2  
16-09-2017 09:00 RBC JO10-1 - Roosendaal JO10-1 19-0  
21-10-2017 10:00 FC Axel JO10-1 - RBC JO10-1 2-8  
16-12-2017 09:00 RBC JO10-1 - Unitas '30 JO10-1 2-1  
17-02-2018 10:15 RCS JO10-1 - RBC JO10-1 3-1  

Wedstrijden vriendschappelijk

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
02-09-2017 09:00 RBC JO10-1 - Hansweertse Boys JO10-1 9-2  
15-10-2017 12:45 RBC JO10-1 - Spartaan '20 JO10-1 6-2  
03-12-2017 11:30 RBC JO10-1 - J&D Voetbalschool O11 1-3  
17-12-2017 11:30 Aleco JO10-1 - RBC JO10-1 2-3  
13-01-2018 09:15 RBC JO10-1 - De Jodan Boys JO10-1 2-1  
04-02-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO10-1 - RBC JO10-1 1-4  

Wedstrijden toernooi

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
03-01-2018 18:00 Halsteren JO10-1 - RBC JO10-1 0-1  
03-01-2018 18:24 Unitas '30 JO10-1 - RBC JO10-1 0-1  
03-01-2018 16:12 Steenbergen JO10-1 - RBC JO10-1 0-2  
03-01-2018 17:00 Zeelandia Middelburg JO10-1 - RBC JO10-1 1-1  
03-01-2018 17:36 BSC JO10-1 - RBC JO10-1 0-0  
20-01-2018 11:00 Pelikaan JO11-1 - RBC JO10-1 2-1  
20-01-2018 11:30 Slikkerveer JO11-1 - RBC JO10-1 5-0  
20-01-2018 10:00 FC Binnenmaas JO11-1 - RBC JO10-1 1-2  
20-01-2018 09:30 VDL Maassluis JO11-1 - RBC JO10-1 1-0  
20-01-2018 10:30 RBC JO10-1 - RBC JO10-2 3-1  
31-03-2018 12:30 Brabantia JO10-1 - RBC JO10-1 2-0  
31-03-2018 10:15 KFC Horendonk U10 - RBC JO10-1 0-0  
31-03-2018 11:00 Sprundel JO10-1 - RBC JO10-1 0-0  
31-03-2018 11:45 SEOLTO JO10-1 - RBC JO10-1 1-0  
31-03-2018 12:30 Margriet JO10-1 - RBC JO10-1 0-2